שישים מטבעות לכבוד שישים שנה למדינה תחרות עיצוב מטבע
הזוכים במקום I:
אוראל אלחדד, כיתה ה', בי"ס דוד ילין, חיפה
אוריאל כספי, כיתה ח', משתתף עצמאי
נופר דוד, מור פנקס, ליאור וינרב, עדי הורינגר, כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה
הזוכים במקום II:
שירה דיין, כיתה ג', בי"ס מנחם בגין, נהריה
שחר ארד, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
גל אלפרט וספיר ג'ינו, כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה
נחמה בנימיני, דניאל איברגימוב, כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה
אוראל אלחדד, כיתה ה', בי"ס דוד ילין, חיפה
אוריאל כספי, כיתה ח', משתתף עצמאי

נופר דוד, מור פנקס, ליאור וינרב, עדי הורינגר
כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה
שירה דיין, כיתה ג', בי"ס מנחם בגין, נהריה
שחר ארד, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
גל אלפרט וספיר ג'ינו, כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה

נחמה בנימיני, דניאל איברגימוב
כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה
רשימת המשתתפים בתערוכת המטבעות:
  • נווית ועידן סוקולבסקי, כיתה ג', ה', בי"ס שז"ר, עכו
  • אושר אטל, כיתה ה', בי"ס שז"ר, עכו
  • צליל אבן, כיתה ה', בי"ס שז"ר, עכו
  • סיניה שלמייב, כיתה ה', בי"ס שז"ר, עכו
  • לאה קאירוב, כיתה ה', בי"ס שז"ר, עכו
  • אדיר רזילוב, כיתה ה', בי"ס שז"ר, עכו
  • קרינה זקסמן, כיתה ה', בי"ס נסויי הראשונים, מעלות
  • גיא גרנשטיין ודניאל הרשקוביץ, כיתה ו', בי"ס איינשטיין, חיפה
  • טל כהן ושיר לוין, כיתה ה', בי"ס אלון, חיפה
  • גל שימעון ומאי נגאווקר, כיתה ה', בי"ס הבונים, ק.ביאליק
  • תמרה דופרין, כיתה ו', בי"ס הבונים, ק.ביאליק
  • שירן רוזנצוויג, כיתה ה', בי"ס הבונים, ק.ביאליק
  • ליאור רוזנבאום, כיתה ה', בי"ס הבונים, ק.ביאליק
  • מעיין שכטר, כיתה ו', בי"ס הבונים, ק.ביאליק
  • קטלין קליפצקי, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • טלי רובצקי, כיתה ו', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • קורל קבס, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • אלמוג מיכאלוביץ, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • אור בוקובזה, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • טל רחמים, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • ליטל מרום, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • אנדרי סרנקו כיתה ד', בי"ס יזרעאליה, חיפה
  • שלי זלץ, כיתה ד', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • יובל סזגר, כיתה ה', בי"ס צפרירים, חדרה
  • ליאב ברהום, כיתה ה', בי"ס צפרירים, חדרה
  • ג'ניה קוזיאקוב, כיתה ו', בי"ס לוחמי הגטאות, ק.אתא
  • סהר פרץ, כיתה ה', בי"ס לוחמי הגטאות, ק.אתא
  • חני בן שימול, כיתה ט', בי"ס איבן גבירול, חיפה

  • פאולינה זרבאילוב, כיתה ט', בי"ס איבן גבירול, חיפה
  • שלומי אבו – אזיז, כיתה ח', בי"ס איבן גבירול, חיפה
  • גדפו וונדמגן, כיתה ח', בי"ס איבן גבירול, חיפה
  • רותם שפירא, כיתה ו', המרכז הדו-מחוזי למחוננים, אורנים
  • מעיין עצמון, כיתה ז', המרכז הדו-מחוזי למחוננים, אורנים
  • דור הייטנר, כיתה ז', המרכז הדו-מחוזי למחוננים, אורנים
  • בו נון ווקר, כיתה ח', המרכז הדו-מחוזי למחוננים, אורנים
  • טיגב אמסלו, כיתה ח', בי"ס איבן גבירול, חיפה
  • שירז פופביץ ומור שמריהו, כיתה ט', בי"ס אורט כרמים, כרמיאל
  • ריטה וזניוק, כיתה ז', בי"ס אורט כרמים, כרמיאל
  • לילי קלמייצב, כיתה ט', בי"ס אורט כרמים, כרמיאל
  • קרין לויט, כיתה ט', בי"ס אורט כרמים, כרמיאל
  • יאנה ציפירבלט, כיתה ט', בי"ס אורט כרמים, כרמיאל
  • יובל ינאי, כיתה ז', בי"ס אורט כרמים, כרמיאל
  • אוריה דיין, כיתה ז', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • אוקסנה מאירוב, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • נטליה צנרובה, כיתה ז', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • רקל מלי, כיתה ז', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • יצחק עזרא, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • דיאנה אודלצנקו, כיתה ז', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • אליאור מרטו, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • עדי אגומז, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • דניאל בוליגה, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • מאור כהנא, כיתה ז', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • אנה קרבשידו, כיתה ט', בי"ס רמת הדסה, טיבעון
  • טלי רובצקי, כיתה ו', בי"ס נעורים, ק.ביאליק
  • קרינה זקסמן, כיתה ה', בי"ס נסויי ראשונים, מעלות